Číslo 12/2023 - PDF | eBook
Všechna čísla (40)

Okresní kola v Karviné

2. 6. 2023

KR AŠSK Moravskoslezského kraje uspořádala v 2. pololetí šk. roku 2022/2023 okresní kola ve vybíjené, florbalu, fotbalu, volejbalu, basketbalu a atletickém čtyřboji.

Okresní kolo ve vybíjené II. kategorie organizovala ZŠ Dvořáčka, Orlová - Lutyně, ve výborné sportovní atmosféře zvítězila ZŠ Orlová - Lutyně, Školní

4. května uspořádal DDM Orlová okresní kolo minifotbalu Mc Donald´s Cup. Soutěžilo se ve třech kategoriích, I. (1. - 3. třídy), II. (4. - 5. třídy) a M (malotřídky). V kategoriích I. a II. vyhrála ZŠ Dělnická, Karviná, v kategorii M byli nejúspěšnější žáci ze ZŠ Zbytky, Dolní Lutyně.

20. dubna se konalo v hale GOA Orlová okresní kolo ve florbalu starších žáků. Soutěž měla velmi vyrovnaný průběh a o vítězství se bojovalo až do konce turnaje. Vítězný tým ZŠ Školní, Orlová postoupil do krajského finále, kde se umístil na 2. místě.

2. června se ve sportovní hale GOA Orlová - Lutyně konaly okresní kola ve volejbale starších žákyň a žáků. V kategorii dívek zvítězilo družstvo Gymnázia a OA Orlová, mezi žáky bylo nejúspěšnější družstvo ze ZŠ Rychvald.